Ви є тут

Головна

«Час зберегти хоча б те, що залишилося!»

Версія для друкуВерсія для друку
Дата публікації: 
середа, вересня 5, 2018

«Час зберегти хоча б те, що залишилося!»

Основна ідея Всеукраїнського історико-етнографічного форуму «Богуслав» який відбувся 5-7 вересня 2018 року. Українська родина, український рід, українська традиція, родовід, ментальність – усі ці поняття одного порядку, одного чуттєвого кореня. Вони лежать в основі національного історичного поступу.

         Через рід і родовід українці завжди шукали свій шлях у завтрашній день. Опираючись на збережені документи, історичні знання українці великого значення надають матеріальним старожитностям, серед яких найвизначнішими пам’ятками душі і духу українців є гончарство, ткацтво і вишивка. Саме їх у Богуславі на Всеукраїнському історико-етнографічному форумі презентував відділ «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Канівського коледжу культури і мистецтв. Була організована виставка та проведені майстеркласи студентом ІV курсу Олегом Леонідовим.

         В програмі форуму були проведені науково-краєзнавчі читання та круглий стіл «Поняття родоводу - з духу нашого», які були присвячені відродженню та збереженню народних художніх промислів які організували і провели викладачі Туліна Галина та Василь Тулін.

         Основною метою яких було патріотичне виховання молоді через формування поваги до минулого свого роду. Бо саме рід, родина зрощує і виховує основну ідею родоводу – патріотизм.

Коментувати