Ви є тут

Головна

Франкове слово - це криниця. Спіши з його джерел напиться.

Версія для друкуВерсія для друку
Дата публікації: 
середа, квітня 20, 2016

Указом Президента України «Про вшанування пам’яті Івана Франка» № 687/2015 від 08.12.2015 р. 2016 рік в Україні проголошено роком Івана Франка. Отож цьогоріч відзначаємо 160 років з дня народження та 100 – з дня смерті великого сина українського народу.

Франкове слово об’єднало для творчої справи студентську і викладацьку громаду Канівського коледжу культури і мистецтв.

20 квітня циклова комісія фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін Канівського коледжу культури і мистецтв (голова – Заслужений працівник культури України, викладач-методист Лисенко Микола Петрович) спільно з цикловою комісією гуманітарних та соціально-економічних дисциплін (голова – старший викладач Хоменко Світлана Юріївна) провели літературно-мистецький захід «Франкове слово –  це криниця. Спіши з його джерел напиться!».

Ідея проекту належить викладачу української мови та літератури Біленькій Наталії Миколаївні.

Це була залікова робота до державного іспиту з предмету «Організація та методика КДД»  студента відділу народної художньої творчості Тарасенка Івана (клас викладача Лисенка М. П.).

Затишна атмосфера свята, яку створили господарі бібліотечної світлиці на чолі з Компанієць Наталією Володимирівною, сприяла розкриттю декламаторських та музичних талантів наших студентів

Поезії Івана Франка – це неповторні перлини, що стали піснями, це бальзам для серця, це радість життя. Майстерно виконували пісні на вірші Франка студенти відділу народного пісенного мистецтва: Олександр Буценко, Олександр Манчевський, Владислав Шульга, Олег Волошин, Олексій Бокоч, Зоя Гордєєва.

Змістовно створений сценарій дав можливість розкрити декламаторський талант студентів I курсу відділу режисури видовищно-театралізованих заходів: Тетяни Пінкевич, Наталії Носенко, Ірини Пилипець, Сніжани Язибчук, Павліни Криклі.

Ведуча літературно-мистецького заходу – студентка III курсу відділу духових та естрадних інструментів Вікторія Вернигора.

Звукотехнічне оформлення забезпечили студенти відділу народної художньої творчості Олександр Дріжчаний та Юрій Лопаткін, а також студент IV курсу відділу кінофотовідесправи  Вячеслав Вашкевич.

Після Тараса Шевченка в українській літературі не було постаті такого масштабу, як Іван Франко. Називаємо його Каменярем, називаємо його титаном праці, що високо підніс українське слово. 

Коментувати