Ви є тут

Головна

Свято 1 дзвоника

Версія для друкуВерсія для друку
Дата публікації: 
понеділок, вересня 3, 2018

Циклова комісія фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін

(голова комісії - Лисенко М.П.)

інформує:

3 вересня 2018 року у Канівському коледжі культури і мистецтв відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року -  свято «Кличе дзвоник нас в країну знань». Зі святковими вітаннями і побажаннями до студентів , викладачів і батьків звернувся директор коледжу Тихомир В.П..

За традицією на честь свята заступник директора коледжу Кондратенко А.М. нагородив кращих студентів за творчі успіхи та успішне навчання грамотами і подяками різного рівня.

 На свято завітали гості: Левіт І. – випускниця коледжу і провідний методист МБК та мама першокурсниці відділу «Сценічне мистецтво» – Завгородня О. Вони також привітали першокурсників та всіх студентів і працівників коледжу зі святом.

З напутніми слова до студентів-першокурсників звернулася студентка 4 курсу Носенко Н., яка вручили їм символічний ключ знань.

На святі були презентована збірка сценаріїв «На хвилях гарного настрою» групи авторів: Лисенко М.П., Ноздренко М.А., Литвиненко З.В. та пісенний збірник Канівського композитора Байкіна В.Л.

Завершували свято виступи талановитих студентів-першокурсників та творчих колективів коледжу.

Свято підготували і провели: студенти випускних курсів Гончаренко О. (ВТЗ) та Капітан А. (КФВ) за сприянням викладачів циклової комісії фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін Литвиненко З.В. та Яворська Л.О.

 

Оргкомітет

 

 

Коментувати