Ви є тут

Головна

Вечір-зустріч з Людмилою Салтиковою

Версія для друкуВерсія для друку
Дата публікації: 
середа, травня 16, 2018

Вечір – зустріч із Людмилою Вікторівною Салтиковою

«Музика єднає»

         16 травня 2018 року в Канівському коледжі культури і мистецтв відбувся вечір-зустріч з директором Канівської школи мистецтв, співачкою  - Людмилою Салтиковою.

        На захід були запрошені вихованці Людмили Вікторівни: Жошкіна Вікторія, Келеп Анастасія, Скрипник Вікторія, які висловили теплі слова в музичних вітаннях, а також були запрошені такі колективи як: «Перлина», «та «Здоровенькі були». Вони  на протязі тривалого часу тісно співпрацюють з Людмилою Вікторівною.

       На вечорі зустрічі Людмила Вікторівна подарувала ряд пісень в числі яких була авторська пісня написана для онуків під назвою «Колискова».

      На заході була тепла і привітна атмосфера. Гості мали можливість висловити щирі побажання на нові творчі звершення і досягнення та побажання завжди залишатися такою оптимістичною, щирою і просто прекрасною людиною і жінкою.

      Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяла студентка ІІІ курсу кіно-фото-відеосправи Войтовська Мирослава під керівництвом викладача циклової комісії фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін Яворської Л.О., відеоряд Кірдяшов Дмитро, музичне оформлення заслуженого працівника культури України Прошак Олександри Вікторівни.

Коментувати