Ви є тут

Головна

Посвята першокурсників і батьківські збори

Версія для друкуВерсія для друку
Дата публікації: 
п'ятниця, листопада 24, 2017

Музика нас єднає

"Музика нас єднає" - під такою назвою відбулися батьківські збори і посвята першокурсників на відділі духових та естрадних інструментів. В дружньому колі зібралися викладачі, студенти та їхні батьки. З вступним словом  до учасників заходу звернувся голова ПЦК духових та естрадних інструментів Ростислав Олександрович Близнюк. Він наголосив на змінах, які відбуваються в освітньому просторі та стосуються  підготовки фахівців  музичного мистецтва.

В роботі зборів взяли участь викладачі коледжу, які проаналізували успішність і творчий потенціал студентів відділу.
Голова ПЦК музично-теоретичних дисциплін та фортепіано Ніна Львівна Буренко,

 

викладач біології та хімії - Лариса Михайлівна Пашко, викладач теорії музики і сольфеджіо Леся Олександрівна Туренко, викладач вокалу та фортепіано - Еліна Анатоліївна Бардан
  

В підготовці заходу, викладачі коледжу продемонстрували студентам вміння працювати в команді.  У проведенні репетицій концертної програми, оформленні оркестрового класу, виготовленні відзнак для першокусників, разом з куратором Валентиною Іванівною Близнюк, активну участь брали Алла Миколаївна Матінова, Наталя Степанівна Кириченко. 


  

 

Після офіційної частини, розпочався ритуал посвяти першокурсників. Студенти демонстрували творчі вміння: виконували музичні твори ансамблями та сольно, співали, дарували свої вірші, змагалися в цікавих конкурсах. Окрасою заходу став  виступ духового оркестру.


  

 

Приємно зазначити, що в коледжі навчаються діти і внуки колишніх випускників. Представником такої династії на відділі духових та естрадних інструментів є Владислав Щепак. Родина Владислава подарувала присутнім свою творчість:
 

Поради першокурсникам надали студенти випускного курсу. 
Стало доброю традицією завершувати посвяту в студенти - гімном студентів. В оркестровому залі цього дня звучав Гаудеамус.
Після урочистостей, батьки зустрічалися з викладачами  фахових дисциплін: Р.О. Близнюком, М.В.Пилипчуком, О.П. Горбом, В.В.Герасименком, А.В.Барданом, Ю.Ф.Сидоренком. Адже формування сучасного фахівця, розвиток компетентностей  особистості 21 століття  вимагає індивідуального підходу, щоб в повній мірі реалізувати творчий потенціал студентів. Матеріал підготувала куратор відділу В.І.Близнюк

Фоторепортаж студента 2 курсу АВМ Д.Стецюка

.
 

Коментувати